Już niespełna dwa tygodnie dzielą AKŻ Speedway Ostrów od wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie czterech przedstawicieli drużyny weźmie udział w turnieju Celebration of Speed Indoor Mayhem.  Przypomnijmy, że w AKŻ Speedway Ostrów jeżdzą mieszkańcy naszej gminy – o których pisaliśmy więcej TUTAJ


Aktualnie trwa jeszcze kompletowanie listy startowej. Zawodnicy zgłaszać się mogą do 17 lutego, później zostanie przygotowany program zawodów. Kiedy układ wyścigów zostanie ogłoszony, przedstawimy go za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na tę chwilę udział potwierdziło ponad 25 zawodników z całych Stanów Zjednoczonych.

Najwięcej chętnych do startu jest w Dywizji I, gdzie pojedzie reprezentant kraju Max Ruml, drukrotny mistrz USA Aaron Fox czy obiecująca zawodniczka Sara Cords, która zajęła ostatnio siódmą pozycję w Mistrzostwach USA Par.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej – KLIK. Regularnie pojawiać się tam będą relacje prosto ze Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy, że zawody odbędą się w nocy z piątku na sobotę (28/29 lutego) o godz. 2:00 czasu polskiego. Ponadto na stronie AKŻ Speedway Ostrów na Facebooku dostępna będzie transmisja VIDEO na żywo! Trzymajcie za nich kciuki!