Tak hucznego i licznego jak w tym roku świętowania Gminnego Dnia Kobiet w Nowych Skalmierzycach dotąd nie było! Melodyjne ballady i energetyczne kawałki, które porwały kilkusetną publikę zgromadzoną w hali sportowej. Andrzej Piaseczny wiedział, w jaki sposób oczarować Panie zaproszone z okazji Gminnego Dnia Kobiet.


Niedziela na długo utkwi w pamięci płci pięknej, które świętowały swoje święto w hali sportowej przy ulicy Okólnej. Wszystko za sprawą organizowanego Gminnego Dnia Kobiet. Tłumnie zgromadzoną publiczność wprowadził Inspektor Referatu Kultury, Sportu i Promocji Gminy Pan Dariusz Smułka oraz Senator RP Ewa Matecka, a później na scenie panował już niepodzielnie Andrzej Piaseczny.

Wokalista zagrał dwa koncerty. Głównie to panie zasłuchały się w utworach artysty doskonale znanego na polskiej scenie muzycznej. Jak można było zauważyć wśród kilkuset pań, również panowie i młodzież, zgromadziła się w hali szkoły podstawowej w Nowych Skalmierzycach.

Podczas muzycznego wydarzenia nie zabrakło też najlepszych życzeń skierowanych do wszystkich pań znajdujących się na widowni. Przed gwiazdą na scenie życzenia złożył Burmistrz Gminy i Miasta Jerzy Łukasz Walczak, który uczestniczył w obu koncertach.

Piękny koncert!! To miłe, że Władze naszego miasta potrafią sprawić taki prezent swoim mieszkankom”, „Piasek wciąż taki sam…miło było sobie przypomnieć i wspomnieć młode lata”, „Koncert rewelacyjny. Dzień Kobiet powinien być częściej”, „Zamiast kwiatka koncert Piaska świetny prezent dziękuję” – to tylko niektóre z kilkudziesięciu komentarzy, które po koncercie pojawiły się na fanpejdżu burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce.

A jakie jest Wasze zdanie? Dobrze bawiliście się na koncercie?