W ubiegłym roku telewizyjne show Ninja Warrior Polska odniosło spory sukces. Dlatego też producenci zdecydowali się na jego drugi sezon. W nim właśnie wystąpi Przemek. Emisja odcinka z udziałem skalmierzyczanina już w najbliższy wtorek, 8 września.


Ninja Warrior Polska II edycja telewizji Polsat. W każdym odcinku uczestnicy zmagają się z bardzo wymagającym torem przeszkód, który muszą pokonać w jak najkrótszym czasie. Na kilkudziesięciu pretendentów do tytułu Ninja, tylko czterech przechodzi do rundy finałowej.

Miłość do adrenaliny wiąże się z pasją do wszelkich sportów – im bardziej ekstremalnych, tym lepiej. Najczęściej rodzi się w nas już w najmłodszych latach, a potem tylko jeszcze bardziej się rozwija. Tak było w przypadku Przemysława Musielaka, który zakwalifikował się do II edycji programu Ninja Warrior Polska.

Największe życiowe osiągnięcie?

Przemek w 2017 roku przebiegł w Barcelonie maraton, pokonując 42 km. Następnie jeszcze bardziej zaangażował się w treningi i po krótkim czasie dostał się do polskiej czołówki zawodników serii Ninja.

Z zawodu Przemysław jest policjantem (dzielnicowym) w Nowych Skalmierzycach, a więc pomaga innym w codziennym życiu.

Jak poradzi sobie nasz mieszkaniec?

Ninja Warrior Polska w każdy wtorek o 20:10 na antenie Polsatu. Emisja odcinka z udziałem skalmierzyczanina zaplanowano na 8 września.

Gratulujemy odwagi i trzymamy kciuki.