22 maja zespół Warty Poznań, w którym gra mieszkanka naszej gminy Julia Tokar, awansował do półfinałów Mistrzostw Polski U-17.
Tak o przebiegu spotkania napisał klub Warty Poznań:
Fantastyczny mecz w wykonaniu naszych juniorek.
Zespół U-17 po wygranej 2-0 nad zespołem Medyka Konin wywalczył awans do półfinału Mistrzostw Polski, i w dwumeczu zmierzy się z zespołem KS SWD Wodzisław Śląski.
Warcianki od początku spotkania narzuciły swoje tempo gry. Mimo iż gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska to częściej przy piłce były Zielone, które w 23 minucie meczu objęły prowadzenie po trafieniu Roksany Jagodzińskiej.
Druga połowa przyniosła nam trochę inny obraz gry, ale to Zielone oddały decydujący cios. Już w doliczonym czasie gry celnym strzałem głową, piłkę do bramki skierowała Aleksandra Betka ustalając wynik dzisiejszego spotkania.
Zielonej fazę grupową w swoim debiutanckim sezonie w Centralnej Lidze Juniorek kończą na 2 miejscu dającym awans do dalszej fazy rozgrywek Ogromne brawa dla wszystkich zawodniczek.
Jesteśmy z Was dumni
Gratulacje do Julii i całego zespołu. Życzymy dalszych sukcesów.
Źródło: Warta Poznań Kobiety