Kolejny pedofil w powiecie w rękach policji! Krzysztof Dymowski znany jako Łowca Pedofilów z pomocą ostrowskiej policji złapali kolejnego pedofila.


Na początek bardzo proszę o przekazanie emaila do Pana Komendanta KPP Ostrów Wielkopolski !!!
Zatrzymanie Marcina K…… w Ostrowie Wielkopolskim , podejrzany chciał rozdziewiczyć dziecko poniżej Lat 14, we własnym domu u dziecka !!!wspaniała współpraca Policjantów z KPP Ostrów Wielkopolski.
Na początek powiem tak to moja druga akcja na terenie Ostrowa , policjanci wykazali się ogromnym profesjonalizmem , i wspaniałą koordynacją , ….
Informuję że emaila opublikuje na moich kontach na facebok , ale zamarzę dane osobowe , i szczeg. Pozwalające na Identyfikacje , moje konto na facebok obserwują media w całej Polsce .
A zaczęło się tak 03.11.2019 zadzwoniła do mnie moja asystentka serialowa z serialu „łowca Pedofilów”- serial dokumentalny kręcony na zywo , ale jak wiadomo twarze Policjantów , i wizerunek osób złapanych jest zamazywany .
Karolina poinformowała mnie że jest podejrzany Marcin K….. z Ostrowa co chce rozdziewiczyć , dziecko za darmo , w mieszkaniu Dziecka , powiem tak gdy dostałem zapis rozmów , z którego jasno wynikało że człowiek ten nieudolnie za pośrednictwem internetu dążył do spotkania z dzieckiem w celu „defloracji „.
Człowiek ten chciał to zrobić w prezerwatywie .
Błyskawicznie zadzwoniłem do Dyżurnych KPP Ostrów Wielkopolski , Dyżurny sporządził notatkę , ale też zadzwoniłem do bardzo fajnego policjanta z wydziału kryminalnego ,z tym policjantem działaliśmy już podczas pułapki wcześniejszej .
Szybko wytypowałem ulicę Raszkowską 50 , i powiedziałem Pozorantce z serialu żeby do Podejrzanego napisała ze mieszka pod tym adresem ,
Podejrzany umówił się na dzień 05.11.2019 , na godzinę 11, hmmmm
W dniu 04.11.2019 przyjechalismy z ekipa do Naradzilismy się z Kryminalnymi , i w dniu 05.11.2019 czekaliśmy na podejrzanego ,pod wskazanym adresem .
Był bardzo punktualny , był tak podniecony ze Wyrwał sobie dziecko , że kupił prezerwatywy , trzy róże , oraz kupił dziecku rajstopy , i chciał dziecku dać telefon .
Powiem tak szczeg. Zobaczą wszyscy w nowym sezonie serialu Łowcy Pedofilow emitowanym na kanale Polsat Play , w momencie zatrzymania stawiał czynny opór , ale nie miał szans sile ręce policjantów szybko i sprawnie obezwładniły gościa , i jako asekuracje mielismy trzech Policjantów z tak zwanej Grupy szybkiego reagowania ( panowie w kominiarkach .

Powiem tak Policjanci pokazali ogromny profesjonalizm i widać było że zależy im aby złapać zboczeńca , ja jako Łowca Pedofilów Krzysztof Dymkowski serdecznie dziękuję .
PS : mój piesek Sara drugi raz był bardzo miło powitana w KPP Ostrów Wielkopolski ,
blob:https://www.facebook.com/c6a05ca9-b7f1-46f0-b800-9d18dd4bde…

Powyższa wiadomość skierowana jest do określonego odbiorcy i zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla niego. Jeśli otrzymałeś tę wiadomość omyłkowo prosimy usuń ją i skontaktuj się z nadawcą. Ujawnianie przez niewłaściwego adresata treści otrzymanej omyłkowo wiadomości osobom trzecim bądź nieuzasadnione wykorzystywanie do własnych celów jest zabronione.
Z poważaniem
Dymkowski Krzysztof ( Łowca Pedofilów) – napisał na swoim Facebooku.