KS Pogoń pokonał Polonie Leszno. Mecz odbywał się przy pustych trybunach

Po trudnym spotkaniu piłkarze KS Pogoń wygrali na własnym boisku z Polonią Leszno 4-2. Mecz w związku z sytuacją epidemiczną odbył się przy pustych trybunach. Garstka zatwardziałych fanów oglądała to spotkanie zza ogrodzenia.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo. Po zmianie stron przyjezdni z Leszna szybko doprowadzili do prowadzenia na 0:1.

Taki wynik utrzymywał się jednak tylko przez kilkanaście minut. W 55. minucie na 1-1 strzelił Adam Majewski i tą bramką zmotywował piłkarzy Pogoni, aby w ten szczególny Dzień Niepodległości zakończyć spotkanie zwycięstwem.

KS Pogoń Nowe Skalmierzyce 4:2 Polonia Leszno

• Adam Majewski – 55′
  • Adam Majewski – 72′
  • Piotr Józefiak – 82′
  • Daniel Kaczmarek – 89′

Nasza Pogoń od 5 tygodni w każdym meczu gra od 3 do 7 bez podstawowych zawodników. Do końca sezonu wyłączony jest Dawid Kuczyński (złamana noga), a także Tomasz Kaczmarek (złamane żebra) dodatkowo dochodzą kwarantanny, inne urazy oraz karki — informuje nasz portal Cezary Boros.