To psiaki znalezione w workach w lesie w Fabianowie. Są juz bezpieczne w schronisku na obrzeżach Ostrowa Wielkopolskiego.

Czy ktoś je rozpoznaje?

W lesie w okolicy Fabianowa odnaleziono dwa worki, w których znajdowały się psy. Zwierzęta udało się uratować i są pod opieką pracowników schroniska. Poszukiwana jest osoba odpowiedzialna za to bestialskie zachowanie.

W mediach społecznościowych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim pojawił się post, w którym poinformowano, że osoba postronna odnalazła dwa, zawiązane worki w okolicy Fabianowa. W środku znajdowały się dwa psy. Zwierzęta udało się uratować przed okrutną śmiercią. Na miejsce przyjechali pracownicy schroniska, którzy zabrali zwierzęta do przytuliska.

Opublikowano apel, w którym przedstawiciele schroniska proszą o pomoc w ustaleniu osoby, która jest odpowiedzialna za porzucenie zwierząt: „Dziękujemy Pani, która nie przeszła obojętnie, zabezpieczyła psy i nas zawiadomiła. I teraz prośba do wszystkich dobrych ludzi: szukamy zwyrola, który to zrobił. Nie mamy słów na to bestialstwo. Mam nadzieję, że fb znowu pokaże swoją moc. Prosimy o udostępnienia” – czytamy.