Grupa „Wataha – na tropie pedofili”, zjawiła się na dworcu w Ostrowie, gdzie zatrzymała podejrzanego 40 letniego mężczyznę, który miał się umówić na spotkanie z dziewczynką.


Jak informuje ekipa „Watahy”, podejrzany mężczyzna miał zostać po raz drugi zatrzymany w związku z chęcią spotkania z nieletnią.

06.06.21r. Odwiedziliśmy Ostrów Wielkopolski. Podejrzany Marcin 40l. jak się później okazało zatrzymany po raz drugi wcześniej postarała się o to ekipa z Łowca pedofilów – Polsat Play za pedofilię proponował dziewczynce 14l. seks i inne czynności seksualne. W Ostrzeszowie podzieliliśmy się na dwie ekipy jedna jechała pociągiem wraz z pozorantką a druga miała zabezpieczyć teren dworca wraz z naszymi przyjaciółmi z Pantera Security  i policjantami z wydziału kryminalnego KPP Ostrów Wielkopolski gdzie podejrzany miał się spotkać z dziewczynką. Godzina 15.22 pozorantka wraz z obstawą podjeżdża na peron, wychodzą z pociągu i idą w stronę podejrzanego. Podejrzany rozpoznał pozorantkę przywitał się i został ujęty oraz przekazany Policji. Dziękujemy Pantera Security oraz policjantom z wydziału kryminalnego KPP Ostrów Wielkopolski za wzorową i udaną współpracę 💪💪💪