Zapowiadał ten film od kilku dobrych miesięcy. Patryk Vega w końcu udostępnił w sieci zwiastun swojej najnowszej produkcji zatytułowanej “Pętla”. Tematem filmu będzie tzw. afera podkarpacka. Do produkcji Vega zaangażował wielu swoich ulubionych aktorów, m.in. Katarzynę Warnke oraz Piotra Stramowskiego.


Ostatni film Patryka Vegi “Bad Boy” ukazał się zaledwie cztery miesiące temu. Reżyser jednak nie zwalnia tempa. W środę rano na jego profilach społecznościowych ukazał się zwiastun jego najnowszej produkcji zatytułowanej “Pętla”.

Tym razem Vega wziął na warsztat kompromitujące nagrania z udziałem polityków i biznesmenów, które powstały w sieci agencji towarzyskich, należących do ukraińskiej mafii na Podkarpaciu we współpracy z oficerem Centralnego Biura Śledczego. – To fantastyczna historia, której nie było tak naprawdę w Polsce. Pod płaszczykiem działań policyjnych CBŚ wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki. Robiąc Carską Rewię, zatrudniali tam tancerki, które oferowały seks z dziewczyną z górnej półki w totalnej dyskrecji – mówił w lutym reżyser w Radiu ZET.

W filmie pojawi się również wątek Dawida Kosteckiego, który był świadkiem w tej sprawie. Bokser zmarł w sierpniu 2019 roku, a wokół jego śmierci pojawiło się wiele teorii spiskowych. “Dziś nad ranem Dawid Kostecki popełnił samobójstwo w areszcie śledczym. Powiesił się na pętli z prześcieradła, leżąc pod kocem w łóżku” – możemy usłyszeć w filmie niedorzeczny opis śmierci sportowca. W zwiastunie nie brakuje mocnych scen seksu, do których od lat już zdążył przyzwyczaić widzów Vega.

Do produkcji reżyser zaprosił głównie aktorów, z którymi zdążył współpracować już przy poprzednich filmach. Na ekranie zobaczymy m.in. Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego oraz Antka Królikowskiego. Vega nie podał jednak konkretnej daty premiery “Pętli”.

Kolejny film Vegi już czeka na swoją premierę

Jeszcze w tym roku Patryk Vega zapowiedział premierę swojego kolejnego filmu. Nakręcony w 2019 roku “Small World” będzie opowiadał o handlu dziećmi. W rolach głównych zobaczymy m.in. Julię Wieniawę, Marietę Żukowską oraz Piotra Adamczyka.

Film ma pojawić się na ekranach kin w grudniu.