16 listopada 2021 roku doszło do tragicznego zdarzenia w Nowych Skalmierzycach. Sąsiad zabił swoją sąsiadkę. Wkrótce rusza proces w tej sprawie, mężczyźnie grozi dożywocie.

16 listopada 2021 roku około godziny 8 rano służby zostały powiadomione o awanturze w jednym z budynków w Nowych Skalmierzycach. Jak się okazało na miejscu znaleziono ciało 57- letniej kobiety, która została zamordowana.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali w mieszkaniu 54-latka, który został zatrzymany. Prokuratura zakończyła śledztwo, wkrótce ma ruszyć proces mężczyzny. 55-letni obecnie mężczyzna przyznał się do winy i jak wyznał prokuraturze- wszystko dokładnie zaplanował.

Oskarżony spotykał się z pokrzywdzoną ale kobieta nie chciała już z nim być. To nie spodobało się mężczyźnie, który postanowił ją za to zabić. Dokładnie zaplanował dzień i wybrał datę, która kojarzyła mu się ze śmiercią swoich bliskich. Feralnego dnia przyszedł do kobiety prosząc o przeczytanie ulotki od lekarstwa. Zabrał także ze sobą m.in. fotografię z wizerunkiem swoim i pokrzywdzonej, świeczkę, kalendarz i pieniądze. W pewnym momencie doszło do szamotaniny, podczas której mężczyzna zasztyletował swoją miłość. Grozi mu dożywocie. Podczas procesu będzie miał tłumacza gdyż jest głuchoniemy.

Więcej informacji na Fanpage Info Skalmierzyce