Dziś o godzinie 9⁴⁰ w Ostrowie Wielkopolskim u zbiegu ulic Okólna, Kwiatowa doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierujący Peugeot, mieszkaniec Gałązek Wielkich nie zatrzymał się przed znakiem STOP i doprowadził do zderzenia z VW. Sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas kierowania pojazdami w upalne dni.

Dziś po godzinie 9⁴⁰ policjanci z Ostrowskiej drogówki pracowali na miejscu groźnie wyglądającej kolizji drogowej do której doszło w Ostrowie Wielkopolskim na skrzyżowaniu ulic Okólna, Kwiatowa. Jak ustalili mundurowi, kierujący Peugeot jadąc ul. Okólną nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wymusił pierwszeństwo przejazdu kierowcy VW jadącemu ul. Kwiatową. W wyniku zderzenia osobówek na szczęście nikt nie ucierpiał. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowała PSP Ostrów Wielkopolski oraz WRD Ostrów Wielkopolski. Za spowodowanie kolizji drogowej policjanci ukarali mężczyznę wysokim mandatem karnym.

Foto: ostrow24.tv