Turystyka Kolejowa TurKol.pl wraz z Partnerami zaprasza na pokład specjalnych pociągów turystycznych, które zostaną uruchomione w pierwszej połowie czerwca. Okazją do uruchomienia pociągów jest jeden z tzw. “długich weekendów”.

Specjalne pociągi turystyczne przejadą odcinkami głównych i lokalnych linii kolejowych przebiegających na terenie Ziemi Łódzkiej, Wschodniej Wielkopolski i Kujaw, a przede wszystkim Pomorza. W trakcie podróży będzie także okazja dla sympatyków kolei do “zaliczenia” linii całkowicie zapomnianych lub nieczynnych w ruchu pasażerskim.

Wszystkie przejazdy w dniach 8 – 10 czerwca będą uruchomione przy użyciu składu pociągu z lat 70. i 80. XX wieku z lokomotywą spalinową kultowej serii SU46! Lokomotywa SU46-029 należy do PKP Cargo. 

Bilety na wyszczególnione poniżej pociągi z oferty NOSTALGIA 2023 są biletami ryczałtowymi, obowiązują niezależnie od długości trasy, na jakiej podróżują pasażerowie. Ceny ofert dla różnych pociągów są zróżnicowane ze względu na długość trasy i czas przejazdu. Wszystkie pociągi objęte są całkowitą rezerwacją miejsc. Zapraszamy do skorzystania z letniej oferty!

Więcej informacji (KLIKNIJ TU).