Twój pracodawca – Twój wybór

Rzeczywistość, w której przyszło nam funkcjonować funduje nam szereg zmian, również pod kątem życia zawodowego. Obecnie wiele osób stanęło przed wyzwaniem znalezienia nowego zatrudnienia lub zmiany dotychczasowego miejsca pracy. Na co zwrócić uwagę przy podejmowaniu tak ważnej decyzji jaką jest wybór pracodawcy?

Dla większości czynnikiem decydującym o współpracy będzie z pewnością wynagrodzenie, charakter umowy (czy jest to umowa o pracę, umowa bezpośrednio z firmą, a nie agencją pośredniczącą), czas i środowisko pracy, perspektywy awansu i rozwoju zawodowego. Jednak w obecnej sytuacji, która w dużej mierze naznaczona jest przez epidemię koronawirusa, ważna jest również stabilność zatrudnienia i pozycja firmy na rynku. Starajmy się więc wybierać pracodawców, którzy potrafią zabezpieczyć swoją działalność w tych trudnych czasach.

Sprawdź co proponują lokalne firmy!

3 października firma Com40 organizuje DZIEŃ OTWARTY w fabryce w Ociążu. Com40 – producent mebli tapicerowanych, materaców oraz komponentów, w związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukuje operatorów maszyn, mechaników, elektromechaników, pracowników produkcyjnych i magazynowych. Firma Com40 może obecnie zatrudnić ponad 100 osób.

Uczestnicy dni otwartych będą mieli możliwość poznania produkcji, trybu pracy oraz rozmowy z rekruterem. Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony: http://www.dniotwarte.oc.com40.pl/ lub kontakt telefoniczny: 664 423 594

Grupa Com40 od lat konsekwentnie realizuje politykę rozwoju, która wpisana jest w DNA firmy. Jako pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie oraz pakiet benefitów dopasowanych do potrzeb pracowników. Prócz popularnego już programu Multisport sztandarowymi benefitami z autorskimi rozwiązaniami są autobus pracowniczy, prywatna opieka medyczna i wiele innych.