Podwójne morderstwo w jednym z budynków na placu Kościuszki w Pleszewie. Wiadomo. Są też osoby ranne. Niewykluczone, że to porachunki. „Na miejscu zdarzenia jest pełno policji, teren został ogrodzony taśmą”. Trwa policyjna obława za sprawcami tego brutalnego zdarzenia.

W niedzielę, 13 lutego kilka minut przed godziną 12.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie został powiadomiony o zdarzeniu, do którego doszło na Pl. Kosciuszki w Pleszewie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do pomieszczenia biurowego w jednym z budynkow weszło kilku mężczyzn, którzy pobili trzy osoby znajdujące sie w środku. Dwóch mężczyzn poniosło smierć na miejscu, natomiast trzeci został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pleszewie. Dokonujemy min. oględzin miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców zdarzenia tego tragicznego zdarzenia – mówi st. asp. Monika Kolaska, rzecznik prasowa KPP w Pleszewie. – Śmierć poniósł 35-letni mieszkaniec gminy Dobrzyca i 51-letni mieszkaniec gminy Pleszew. Do szpitala trafił 41-letni m. Gm. Pleszew.

Jak nieoficjalnie mówi się że do zabójstwa użyto drewnianych pałek, maczet bądź kijów baseballowych. Trwa policyjna obława za sprawcami zabójstwa.

Foto: Pleszew112