Pogoń ograła Dopniewo 4:0!

Kolejne zwycięstwo KS Pogoń Nowe Skalmierzyce. U siebie przy Mostowej efektownie pokonał GKS Dopiewo 4:0 (2:0). W tym meczu premierowy gol padł szybko, ponieważ już w 30. minucie bramkę zdobył Majewski.

Piłkarze klubu z Nowych Skalmierzyc poszli za ciosem trzynaście minut później. KS-iacy podwyższyli wynik po trafieniu Piotra Józefiaka. Piotrek wykorzystał sytuację i zrobiło się 2:0. Po zmianie stron gospodarze dołożyli kolejne dwa trafienia. Najpierw, w 53. minucie precyzyjnie przymierzył Adam Majewski na 3:0. Natomiast w samej końcówce spotkania bramkarza klubu z Dopniewa pokonał Kacper Pinkowski. Finalnie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie i gospodarze pokonali swoich wczorajszych rywali 4:0.

Obecnie gospodarze są na drugim miejscu w ligowej tabeli. Do tej pory KS Pogoń zdobyła 13 punktów. Goście są na dwudziestej lokacie. Jak na razie mają 11 oczek mniej.

KS Pogoń Nowe Skalmierzyce — GKS Dopiewo 4:0 (2:0)

• 1:0 Majewski Adam 30′
  • 2:0 Józefiak Piotr 43′
  • 3:0 Majewski Adam 53′
  • 4:0 Pinkowski Kacper 81′

Do Victorii Września, która zajmuję 1 miejsce w lidze brakuje Pogoni 2 punkty. Kolejny mecz naszych zawodników obędzie się w Międzychodzie. Zagramy jako goście przeciwko Warta Międzychód.