Co się dzieje z niewygodnymi komentarzami?


Co się stało z niewygodnym komentarzem opublikowanym pod jednym z postów Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce? Okazuje się, że… został usunięty lub ukryty. Post skomentowało już 20 razy. Okazuje się jednak, że próżno szukać tam komentarza należącego do Pana Marcina Mundurka. Czyżby komentarz był zbyt prawdziwy? Czyżby nie udało się znieść prawdy?

Urząd Gminy posiada kilka kont w mediach społecznościowych. Jedno z nich to strona internetowa oraz oficjalny profil Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Pozostałe mają charakter tematyczny jak np.: “Stare Kino”. Swoje strony lub kanały w mediach społecznościowych mają również instytucje, lub jednostki podległe Miastu, które same administrują tymi stronami i kanałami.

Komentarz naszego Czytelnika Pana Marcina został ukryty lub usunięty na oficjalnym profilu burmistrza. Nie wie z jakiego powodu.

Kto prowadzi konto Pana burmistrza?

Przypuszczamy, że Pan burmistrz nie prowadzi osobiście tego konta, bo po prostu nie ma na to czasu.

Najprawdopodobniej wyznaczeni urzędnicy lub osoby prywatne z dostępem do konta i profilu społecznościowego Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce na Facebooku usuwają „niewygodne” komentarze i mają blokować ich autorów. Czy burmistrz dzieli mieszkańców naszej gminy na przychylnych i nieprzychylnych swojej osobie, skoro burmistrz zdecydował się na aktywność w mediach społecznościowych, to konta czy komentarze tego rodzaju powinny służyć wymianie podglądów i dyskusji z mieszkańcami.