Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska oraz Miasto Kalisz zapraszają do wzięcia udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 maja.

Trasa rajdu liczy ok. 34 km. Rowerzyści wyruszą o godz. 10:00 sprzed kaliskiego ratusza i pojadą przez miejscowości: Nowe Skalmierzyce, Boczków, Droszew, Kotowiecko, Kościelna Wieś, a następnie wrócą do Kalisza. Przerwę zaplanowano w miejscowości Kurów. Rajd zakończy się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Majków. Dla uczestników przewidziano poczęstunek, upominki oraz możliwość serwisu roweru – dzięki sponsorom – firmom PROROWERY oraz Colian.

Kto nie zdąży zapisać się przez internet, może zgłosić swój udział w dniu rajdu.

Każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczyć przed rajdem wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz podpisaną klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych w Biurze SAKO w związku z RODO, najpóźniej w godz. 9:00 – 9:30 w punkcie rejestracyjnym rajdu – ratusz, Główny Rynek 20.

Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną pod linkiem https://elektronicznezapisy.pl/event/7123.html do 25 maja. Udział w imprezie jest bezpłatny.

ZAPISY – ważne informacje!

Zapisy odbywają się elektronicznie, przez portal ElektroniczneZapisy.pl (link powyżej) lub papierowo w dniu Rajdu. Prosimy jednak w przypadku zapisów na miejscu w dniu Rajdu o wcześniejsze przybycie na Start. Każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczyć lub podpisać na miejscu wypełnioną kartę zgłoszeniową, która stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu (dotyczy osoby pełnoletniej) i załącznik nr 2 (dotyczy osoby nieletniej) oraz podpisaną klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych w Biurze SAKO w związku z RODO, stanowiącą załącznik nr 3.

Osoby, które nie dostarczą swoich kart zgłoszeniowych, mogą dokonać formalności najpóźniej w dniu rajdu od godz. 9:00 do godz. 9:30 w punkcie rejestracyjnym Rajdu – ratusz, Główny Rynek 20. Nie będzie możliwości uzupełnienia kart na miejscu – prosimy o przyjście z wypełnionymi dokumentami! Niedostarczenie dokumentów w terminie skutkuje niedopuszczeniem uczestnika do udziału w Rajdzie!

Regulamin rajdu oraz więcej informacji dostępne jest na stronie internetowej Stowarzyszenia AKO