Jadący na służbę policjant z mikstackiego posterunku zatrzymał półnagiego mężczyznę, który na osiedlowym parkingu przeskakiwał po maskach zaparkowanych tam pojazdów.

5 marca br. o godzinie 05:30 jadący na służbę mł. asp. Jakub Krysiński, policjant z Posterunku Policji w Mikstacie zamieszkujący na terenie powiatu ostrowskiego, zauważył w miejscowości Boczków półnagiego mężczyznę, biegającego po osiedlowym parkingu i przeskakującego przez maski samochodów, pozostawiając na nich ślady krwi.

Funkcjonariusz wezwał mężczyznę do zatrzymania się, lecz na jego widok wpadł on w panikę i zaczął wołać o pomoc, a następnie odbijając się od samochodów zaczął uciekać w kierunku pobliskich pól. Policjant podjął za nim pieszy pościg powiadamiając jednocześnie o zaistniałym fakcie ostrowską komendę policji. Na otwartej przestrzeni funkcjonariuszowi udało się zatrzymać uciekającego mężczyznę, który zachowywał się irracjonalnie na zmianę wpadając w panikę, a następnie uspokajając się. Mężczyzna nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, gdzie mieszka oraz co robi w miejscu, w którym się znajdował. Miał on również zakrwawione ręce, lecz rany te były powierzchowne.