Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.


Tym razem Szlachetna Paczka startuje w gminie Nowe Skalmierzyce. Pomagamy rodzinom, które chcą zmienić swoją sytuację, a nie tkwić w pułapkach słabości i rezygnacji. Szukamy ludzi, których dotknął los. Jest im ciężko, ale mimo to chcą walczyć o swoją godność i przyszłość.

Inicjatywa Szlachetnej Paczki nie byłaby możliwa gdyby nie wolontariusze – których poszukujemy! Tak, to właśnie Ty możesz dołożyć małą cegiełkę i pomóc innym osobom w potrzebie. Dzięki dołączeniu do wolontariatu:

  •  Zyskujesz nowe kompetencje zawodowe – w praktyce uczysz się m.in. zarządzania projektami i ludźmi, komunikacji, planowania,
  • Zyskujesz cenne doświadczenie wyróżniające Twoje CV – dla wielu pracodawców zaangażowanie społeczne lub w wolontariat jest ważnym wyróżnikiem kandydata,
  • Wykorzystujesz swoje umiejętności, by zmieniać rzeczywistość – przedsiębiorczość, przywództwo, otwartość, odpowiedzialność społeczna – to tylko niektóre z postaw, które będziesz rozwijał.

Zainteresowany? Więcej informacji i zgłoszenia do wolontariatu na https://www.superw.pl/zostan-wolontariuszem-paczki/