Bardzo smutne informacje dotarły do nas w związku z walką o życie 11-latki, która została potrącona w czwartek w Topoli Małej. Maja przed godziną 2 w nocy pomimo wysiłku medyków dołączyła do grona Aniołków.

Przed godziną 17 doszło do poważnego potrącenia dziecka w Topoli Małej. Samochód osobowy uderzył w dziecko. Przeprowadzano reanimację 11-letniego dziecka.

Z relacji świadków wynika, że dziewczynka przebiegała przez jezdnię i została potrącona przez peugeot partner. Po zdarzeniu okoliczni mieszkańcy rozpoczęli reanimację. Przejęli ją strażacy i ratownicy medyczni. Podjęto decyzję o przetransportowaniu dziecka do szpitala i kontynuację reanimacji w karetce.

Jak informuje rzecznik prasowy ostrowskiej policji 49 – letni kierowca peugeota był w stanie po użyciu alkoholu, miał mniej niż 0,5 promila alkoholu we krwi. Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu ostrowskiego. Został zatrzymany przez policję do sprawy. 

Dziewczynka była operowana w ostrowskim szpitalu. Lekarzom nie udało się uratować jej życia. 11 – latka zmarła dziś w nocy – mówi mł. asp. Małgorzata Michaś z ostrowskiej policji. 

Źródło: ostrow24.tv