Akademia Piłkarska Nowe Skalmierzyce przegrywa z Jarotą Jarocin 2:1 w drugiej kolejce Ligi Wojewódzkiej Trampkarza Młodszego. 


Dziś, tj. 18 lipca bieżącego roku około godziny 13:00 zakończyła się druga kolejka ligi wojewódzkiej Trampkarza Młodszego. Podczas swojego drugiego meczu w sezonie UKS Akademia Piłkarska Nowe Skalmierzyce podejmowała u siebie zespół z Jarocina – Jarota Jarocin.

Pierwsza połowa meczu była pod dyktando zawodników z Nowych Skalmierzyc, dzięki czemu pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Mogłoby się wydawać, że takim wynikiem zakończy się spotkanie i 3 punkty zostaną w Nowych Skalmierzycach, jednak 4 minuty przed końcem regulaminowych 90′ sędzia podyktował kontrowersyjny rzut karny dla drużyny gości, którzy wykorzystali okazję i doprowadzili do wyniku 1:1. Ostatnie słowo należało niestety do drużyny z Jarocina, która w ostatniej akcji meczu trafiła do siatki gospodarzy i zakończyła mecz wynikiem 1:2 zgarniając przy tym 3 punkty.

Co cię nie zabije to cie wzmocni! Za 10 dni kolejny mecz  –  piszę na swoim fanpage UKS Akademia Piłkarska Nowe Skalmierzyce. Mamy ogromną nadzieję, że następny mecz będzie owocny dla zawodników i zdobędą na swoje konto 3 punkty.