25 czerwca 2021 r. w szkole przy ulicy Kaliskiej odbyło się zakończenie roku szkolnego, szczególnie uroczysty charakter miało spotkanie dla klas VII, gdyż było połączone z przekazanie sztandaru.

Od grudnia 2020 roku prowadzona była akcja „Sztandar dla Noblistów. Wchodzę w to. Dołączam!”, której pomysłodawczynią była pani Agata Pawlaczyk-Wieczorek. Dzięki zaangażowaniu rodziców i datkom od sponsorów udało się zebrać potrzebne fundusz i szkoła mogła sfinalizować to piękne przedsięwzięcie.

Członkowie Rady Rodziców przekazali sztandar na ręce Uczniowskiego Pocztu Sztandarowego. Przedstawiciele firm, które wsparły finansowo akcję, uroczyście wbili symboliczne gwoździe. Towarzyszyli im uczniowie wystylizowani na noblistów – patronów naszej szkoły. Uroczystość, mimo podniosłego charakteru, miała również zabawne akcenty, a to dzięki tekstom piosenek stworzonych przez inicjatorkę akcji. Michalina Budzik odebrała statuetkę Prymus 2020, gdyż w ubiegłym roku ze względu na pandemię nie mogliśmy jej wręczyć na koniec ósmej klasy.