W imieniu Zarządu firmy Correct informujemy, że dziś w godzinach porannych, otrzymaliśmy zgłoszenie z Sanepidu, že jeden z naszych pracowników został poddany testom, które potwierdziły u niego obecność SARS-Cov-2, zwanego potocznie koronawirusem.


Mając na uwadze ochronę naszych Pracowników oraz przeciwdziałanie potencjalnemu rozprzestrzenianiu się wirusa, praca spółki Correct w lokalizacji Ociąż zostaje wstrzymana od 26.03.2020. Zgodnie z obowiązującymi procedurami lista osób, które mogły mieć styczność z zakażoną osobą została przesłana do Sanepidu w celu podjęcia stosownych działań przez powołane do tego Organy.

Poza podjętymi dotychczas środkami ostrożności, na obszarze fabryki zostanie przeprowadzona dezynfekcja wydziałów oraz wprowadzone zostaną dodatkowe, zaostrzone środki prewencyjne.

Zarząd firmy będzie na bieżąco monitorował sytuację oraz podejmował dalsze decyzje dotyczące czasu postoju w najlepszej wierze i w trosce o bezpieczeństwo Pracowników.

Pracownicy będą telefonicznie informowani o dalszych decyzjach przez swoich bezpośrednich przełożonych – czytanym w oświadczeniu.